Kazalo po forum :: makete.si forumu forum :: makete.si
pravi maketarski forum
 
 FAQFAQ   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Počasnost

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Administracija
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Sob, 30 Maj 2009 16:01    Naslov sporočila: Počasnost Odgovori s citatom

Ojla, me zanima če je samo meni praktično nemogoče brati kar je na forumu la je to splošen pojav. Vse razen tega kjer tole pišem odpira tako počasi da neham čakati preden se kaj zgodi. Povezava 10/2, ostale povezave in podobni forumi delajo normalno hitro, Torej naj ne bi bil problem pri meni.
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
delfin
civilna iniciativa


Pridružen/-a: Ned Sep 2006 6:10
Prispevkov: 854
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sob, 30 Maj 2009 16:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni dela normalno.
_________________
Kdor prej pride je mlinar!
Že več kot let z vami ali brez vas! Zato pa še vedno lebdim na in tuhtam!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PINGO DJ



Pridružen/-a: Ned Okt 2006 11:45
Prispevkov: 1636
Kraj: Šenčur

PrispevekObjavljeno: Sob, 30 Maj 2009 17:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Enako Wink
_________________
http://svm.si/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
sviz2000
rumeni karton
rumeni karton


Pridružen/-a: Sre Okt 2006 9:47
Prispevkov: 253

PrispevekObjavljeno: Sob, 30 Maj 2009 17:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

meni dela normalno, se mi je pa že dogajala ta počasnost. edina rešitev je bla vsakokratno resetiranje modema
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cibo
"Major Ken"


Pridružen/-a: Čet Nov 2008 12:38
Prispevkov: 1396
Kraj: Šentilj

PrispevekObjavljeno: Sob, 30 Maj 2009 19:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Normalno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Ned, 31 Maj 2009 7:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pomozite drugovi. Ista povezava samo wifi in druga naprava je vse ok. Na pc in visti ultimate pa ne dela z nobenim brskalnikom.
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Doktor Flanker
jedrt


Pridružen/-a: Sre Sep 2006 13:30
Prispevkov: 3705
Kraj: The Jester Colony

PrispevekObjavljeno: Ned, 31 Maj 2009 14:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

naloži si XPje Very Happy
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Ned, 31 Maj 2009 14:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, pametno. Na Quad procesor. Zakaj bi potem imel večjedrni procesor? Sicer pa dela Ultimate Vista bolje kot XP-ji. Wink Samo legalna mora biti pa je. Kaj ga serje na PC-ju sedaj pa je skrivnost. Smile
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
zgemba
pasivna kvazi oÄŤetovska figura


Pridružen/-a: Ned Dec 2005 11:05
Prispevkov: 1385
Kraj: Claustrophobopolis

PrispevekObjavljeno: Ned, 31 Maj 2009 17:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Problem je na tvoji strani. Tule bomo bolj težko kaj razrešili.
_________________
Ne delam maket, samo teĹľim ljudem na forumu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zgemba
pasivna kvazi oÄŤetovska figura


Pridružen/-a: Ned Dec 2005 11:05
Prispevkov: 1385
Kraj: Claustrophobopolis

PrispevekObjavljeno: Ned, 31 Maj 2009 20:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Diablo je napisal/a:
ojla. Tole moram na gsm pisat ker mi zadeva ne dela na nobenem os. Hvala za pripravljenost pomagat. Mogoče pa je le kdo na maketah že naletel na to težavo ampak tega ne bomo izvedeli. Kaj te je tako motilo ne bom nikoli razumel. Ampak če tako odjebeš prošnjo za pomoč potem ne vem kaj gor počne 99 posto tem. Glede na to da lahko berem vse razen makete.si me pač tja ne bo in glede na tvojo pomoč ne vem kaj bi sploh iskal napako čeprav je pri meni. Bodi pa tolko faca pa objavi to sporočilo. Jaz ne morem pa bi bilo fer da še kdo izve zakaj me ni.

Preveril sem na:
SiOL, T2, Amis
WinXP, Vista, OS-X
Firefox, Explorer, Chrome, Safari

Povsod dela vredu.

Ker predpostavljam, da si klasičen teste kot so ping, traceroute ipd že naredil res težko predlagam še kaj več.
_________________
Ne delam maket, samo teĹľim ljudem na forumu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
delfin
civilna iniciativa


Pridružen/-a: Ned Sep 2006 6:10
Prispevkov: 854
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned, 31 Maj 2009 21:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa "cikorijo" alias piškotek si tudi pobrisal? Včasih zna pri kakem forumu, pa tudi sicer, pošteno zamešati štrene.
Milan
_________________
Kdor prej pride je mlinar!
Že več kot let z vami ali brez vas! Zato pa še vedno lebdim na in tuhtam!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Pon, 01 Jun 2009 6:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aha piškoterija, nisem še lahko takoj, pa zgodovino. Ampak hec je da na PC-ju ki je na Router povezan preko kabla ne morem do te strani z nobenim od treh OS-ov ( torej ni fora v OS) na mojem PC-ju, oziroma natančneje, lahko ampak se ustavi kjerkoli in praktično ne morem odpirati ničesar razen včasih ko se po par minutah nekaj premakne. Ali pa mi pokaže prazno stran. Če na istem routerju na WiFi dostopam z GSM-om ali prenosnikom potem teh težav ni. Torej niti ni fora pri T-2.
Probal vse linije na routerju (4) in je na vseh isto. Edino še nisem probal Wifi s tega PC-ja. Moram kje na hitro ugrabit kakšno USB kartico za probo.

Težko verjamem da so lan porti crknili tako da prepuščajo vse razen ene strani. Drugače so prenosi maksimalni koliko pač kje gre. Dolvleka ni nikjer prizadeta.
Zgemba hvala. Probal tvoj predlog in je sliko dalo gor brez težav in čisto lepo hitro. Pismo pa isti strežnik. Smile

Edina ideja je še kladivo samo ne vem po čem udarit. Smile

Evo tole sem uspel objavit ampak je šlo sila počasi. Nič mi ni več jasno. Večino časa ne gre pa če se ubijem. Smile
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Pon, 01 Jun 2009 8:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ej Zgemba...saj vem da ne ampak a tale naša stran zahteva kaj posebnega od uporabnika ali uporablja kaj silno naprednega pa da bi bilo mogoče da imam to povsod izključeno? Kaj vem zaradi česa. Smile Saj vem bedasto vprašanje....Smile

Aja, traceroute in ping oboje gre skoz tak kak treba. proti temu strežniku povprečje 112ms.
Je pa joke, ta trenutek sem uspel nekaj zadev na strani odpreti dokaj hitro ostalo še štrajka. Zdaj sem pa total zgubljen. Smile Čutim potrebo nekaj stolči s kladivom. Smile
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
zgemba
pasivna kvazi oÄŤetovska figura


Pridružen/-a: Ned Dec 2005 11:05
Prispevkov: 1385
Kraj: Claustrophobopolis

PrispevekObjavljeno: Pon, 01 Jun 2009 10:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem res brez idej.
Probaj morda s curl ali wget potegnit dol par statičnih in par .php strani, da vidimo, če je tu kaka razlika?
Nima pa forum nobenih naprednih komponent, prej nasprotno. Razen če je kak hax0r kaj namontiral gor za mojim hrbtom?
_________________
Ne delam maket, samo teĹľim ljudem na forumu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Pon, 01 Jun 2009 11:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aha, saj se mi je zdelo. Samo sem moral pobarat. Ej sem šel probat vse mogoče forume in snel en program da mi potestira praktično vse linke v bližnjicah ki jih imam mali milijon. Vse gre skozi. Hec, tudi ta forum. Ko se ga lotim peš pa jeba. drugače pa normalni časi, še krajši kot do nekaterih drugih takih. Smile Ma ga bom že počasi razdelal. Čakam na wifi USB pa da probam na tej mašini kako dela. Bom vsaj vedel da zajebava kabliran del. Smile
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Pon, 01 Jun 2009 11:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pazi nova fora. Trenutno če poženem podstran se ne zgodi nič, če grem stran nazaj in spet naprej pa kliknem isto stvar se mi v 50% odpre v hipu. Prej isti štos ni pomagal. Smile Ne vem več kje imam rit kje glavo. Tole me nekdo načrtno zahebava. Smile
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
sviz2000
rumeni karton
rumeni karton


Pridružen/-a: Sre Okt 2006 9:47
Prispevkov: 253

PrispevekObjavljeno: Pon, 01 Jun 2009 13:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sicer¸ne verjamem da je to, ma vseeno: na štajerskem so ble ene nevihte, ne?
meni je dve leti od tega pr nas strela tolko zrahljala zaščito pred strelo, da mi je ovirala samo nekatere strani, in ko mi je telekomovc pršu pogledat kaj je, je zamenjal zaščito, in vidi čudo, vse je proradilo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Pon, 01 Jun 2009 19:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hmmm, dober štos. Ampak glede na to, da na Wifi dela dobro po moje ni krivda linije same oziroma vsega kar gor visi. Hvala za idejo vseeno. Smile
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Marko



Pridružen/-a: Sob Dec 2007 13:57
Prispevkov: 719

PrispevekObjavljeno: Pon, 01 Jun 2009 20:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a si na visti povezan čez wifi? meni jo ta namreč včasih zagode pa malo upočasni delovanje, toda ne za nek abstrakten čas, sploh če ugasnem ter vklopim kartico, ali kar resetiram povezavo čez ruter, dela net ko nov Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Pon, 01 Jun 2009 21:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jok kabelsko. Moram probat če bo delalo wifi bolje. Reset routerja ne pomaga. Preveril vse mogoče nastavitve pa tudi vse štima. Smile


....in danes zadeva deluje kot sneta sekira. od včeraj pa nisem spremenil ničesar. Sad Grrrr. Bedne li bede sedaj pa naj vem kaj je narobe. .Sad
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Administracija Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group