Kazalo po forum :: makete.si forumu forum :: makete.si
pravi maketarski forum
 
 FAQFAQ   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

nove objave

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Administracija
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
prvi
primat


Pridružen/-a: Čet Sep 2006 10:18
Prispevkov: 1371
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon, 30 Okt 2006 14:57    Naslov sporočila: nove objave Odgovori s citatom

Nisem na forumu par ur, pridem na stran, kliknem nove objave in mi pokaže:
"Iskanja ne morete izvesti tako pogosto. Poizkusite ponovno čez nekaj časa.". Kaj bi ti bilo? načeloma me ne moti,samo včasih moraš lastnoročno iskati pod temami. Evil or Very Mad


Nazadnje urejal/a prvi Pon, 30 Okt 2006 16:31; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
delfin
civilna iniciativa


Pridružen/-a: Ned Sep 2006 6:10
Prispevkov: 854
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon, 30 Okt 2006 15:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če bi bil mogoč prevod v kolikor toliko znosno slovenščino, da ugotovimo, kaj želiš,
bi se morda kaj hitro našel odgovor. Jaz pač vprašanja ne razumem.

Lep dan
Milan
_________________
Kdor prej pride je mlinar!
Že več kot let z vami ali brez vas! Zato pa še vedno lebdim na in tuhtam!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zgemba
pasivna kvazi oÄŤetovska figura


Pridružen/-a: Ned Dec 2005 11:05
Prispevkov: 1385
Kraj: Claustrophobopolis

PrispevekObjavljeno: Pon, 30 Okt 2006 15:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsako iskanje novih objav obremenjuje in upočasnjuje strežnik. Da bi vsem ostalim uporabnikom zagotovili kolikor toliko enakomerno odzivnost je ponovitev iskanja omejena na 15 sekund.
_________________
Ne delam maket, samo teĹľim ljudem na forumu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Bastardo



Pridružen/-a: Sre Sep 2006 14:07
Prispevkov: 2106
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon, 30 Okt 2006 16:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Men se dogaja podobno. Vem, da je blo enkrat neki okol tega ze napisano, al se motim... Embarassed

Torej: Pridem na forum, PRVIC kliknem "poglej nove objave od prejsnjega obiska" in mi izpise enako sporocilo - da ne morm tk pogosto ponavljat iskanja. Kljub temu, da sm iskanje uporabu npr. prvic ta dan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zgemba
pasivna kvazi oÄŤetovska figura


Pridružen/-a: Ned Dec 2005 11:05
Prispevkov: 1385
Kraj: Claustrophobopolis

PrispevekObjavljeno: Pon, 30 Okt 2006 16:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aha!
Potem je situacija drugačna. Si poskusil z brisanjem cookijev, kot je to opisano tule?

Bom pa kasneje pogledal točno kaj se dogaja ob tej napaki in kje je problem. Lahko da je (bila) spet zmešnjava s sistemsko uro.
_________________
Ne delam maket, samo teĹľim ljudem na forumu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
prvi
primat


Pridružen/-a: Čet Sep 2006 10:18
Prispevkov: 1371
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon, 30 Okt 2006 16:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfin je napisal/a:
Če bi bil mogoč prevod v kolikor toliko znosno slovenščino, da ugotovimo, kaj želiš,
bi se morda kaj hitro našel odgovor. Jaz pač vprašanja ne razumem.

Lep dan
Milan
mislim,da so me vsi razumeli,razen tebe Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Bastardo



Pridružen/-a: Sre Sep 2006 14:07
Prispevkov: 2106
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon, 30 Okt 2006 19:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pravkar pobrisu in bom vidu, ka bo naslednjic, ko pridem na forum Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Administracija Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group