Kazalo po forum :: makete.si forumu forum :: makete.si
pravi maketarski forum
 
 FAQFAQ   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Krožna rezila

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Orodje in pripomoÄŤki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Čet, 09 Avg 2012 0:29    Naslov sporočila: Krožna rezila Odgovori s citatom

Lp vsem!

Mogoče kdo ve, kje bi lahko dobil/kupil okrogla rezila podobno rezilnim ploščam , podobno mini rezalniku.
V bistvu zgleda kot kolešček z ročajem, samo da se menjajo rezila.

Hvala
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
cibo
"Major Ken"


Pridružen/-a: Čet Nov 2008 12:38
Prispevkov: 1396
Kraj: Šentilj

PrispevekObjavljeno: Čet, 09 Avg 2012 4:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bauhaus
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Čet, 09 Avg 2012 17:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi lahko kako fotko dobiš, kk zgleda ta v Bauhasu?

Predaleč za mene. Večian kupujem preko neta.
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
gemini



Pridružen/-a: Pon Nov 2007 7:22
Prispevkov: 941
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Čet, 09 Avg 2012 20:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išči pod "wheel cutter".
_________________
G... ma vas rad!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Čet, 09 Avg 2012 22:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Znam angleško, samo ne nejdem točno ta kar iščem. Najde ogromno okroglih rezil, samo ne za to kar potrebujem.

Očitno nihče ne uporablja ali pa ne ve.
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
cibo
"Major Ken"


Pridružen/-a: Čet Nov 2008 12:38
Prispevkov: 1396
Kraj: Šentilj

PrispevekObjavljeno: Pet, 10 Avg 2012 3:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.enaa.com/oddelki/conrad/izd_2716_co801143_13-delni_set_za_modelarje_proxxon_micromot

http://www.enaa.com/oddelki/conrad/izd_2716_co815265_osnovni_komplet_rezalnih_ploscdremel_speedclick_dremel
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Pet, 10 Avg 2012 14:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To je pribor za mini vrtalnik. To jaz že imam. Potrebujem tako, da bom lahko z roko delal, ročno držalo na najem pa rezilo.

V UK sem nekaj našel, samo so predelela rezila. Če pa ne najdem, bom pa nabavu posamična rezila okrogla, ki so podobna sekular rezilu. To so majhna z zelo majhnimi zobmi in premer teh rezil je od 2-5cm in debelina materiala od 0.3-0.5. Z njimi lahko režeš mehke materiale.

Se priporočam še za kakšeno povezavo.
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Phoinix
Trabi Fahrer!


Pridružen/-a: Pon Sep 2006 21:07
Prispevkov: 1120
Kraj: Britof

PrispevekObjavljeno: Pet, 10 Avg 2012 17:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ti iščeš rezilo podobno koleščku za rezanje pice?
_________________
Flexible is much too rigid, in aviation you have to be fluid. -- Verne Jobst
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Pet, 10 Avg 2012 17:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, pa tud ta bi bil dober, samo če bi bil tanjši.

Hvala za besedno pomoč!
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
gemini



Pridružen/-a: Pon Nov 2007 7:22
Prispevkov: 941
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pet, 10 Avg 2012 21:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.google.si/search?q=wheel+cutter&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:sl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=sl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=ZHAlULDKE6aG4gTZ0YDoDg&biw=1876&bih=994&sei=Z3AlUOrGKOvV4QTsroCAAQ
_________________
G... ma vas rad!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Sob, 11 Avg 2012 0:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če ti najdeš na tej povezavi takšna rezila ki jih išem, pol mi daj povezavo, drugač mi pa ne devat povezav.
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
cibo
"Major Ken"


Pridružen/-a: Čet Nov 2008 12:38
Prispevkov: 1396
Kraj: Šentilj

PrispevekObjavljeno: Sob, 11 Avg 2012 6:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alfi zdaj si pa že malo nesramen.Gemini ti je dal povezavo na kateri je ogromno takih krožnih rezil,kakšno točno pa imaš ti v tvoji glavi pa ne more nihče vedeti,ampak se nas par tukaj trudi pomagati ti,ti pa z takimi nesramnimi.Lahko te je sram,in ne vem če bom se še kdaj trudil z googlanjem v dobri veri da ti pomagam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Sob, 11 Avg 2012 14:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nisem mislil koga žalt, samo napisal sem, da mi naj da povezavo da lahko kupim. . Men je pokazalo samo slike in sem šel iskat pa nisem našel nič.

Naj ti povem, da sem iskal 4 ure in našel samo ene primerne, ki so pa predebeli. Pa napisal sem, da bi tud on od pice bil dober, če bi bil tanek. Kaj ti to pove? Če že samo enga dobim pa sem zadovolen.
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
cibo
"Major Ken"


Pridružen/-a: Čet Nov 2008 12:38
Prispevkov: 1396
Kraj: Šentilj

PrispevekObjavljeno: Sob, 11 Avg 2012 16:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="Alfi"]Če ti najdeš na tej povezavi takšna rezila ki jih išem, pol mi daj povezavo, drugač mi pa ne devat povezav.[/quote]

Glej ne mislim se prepirati ,samo ta članek ni bil najbolj prijazen,in kako naj mi vemo kaj bi ti rad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Sob, 11 Avg 2012 16:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tud jaz ne. Dostikrat dobim povezave, ki je podobna tej in me ujezi, ker skoz ponavlam, da imam težave z vidom in morm spet iskat. Tako sem isto mislil pri tej povezavi, ko sem videl samo slike.

Če ljudje tega ne razumejo, jim ne morem pomagat.

Če še sam ne vem kk zgleda, kako naj pol točn povem. Ko mi je omenil rezilo za pico, sem se spomnil da je podoben.

Pa če ne bi bil omejen, bi tud sam šel v večje mesto in kupil.
Zadnja varianta mi še preostane, da se obrnem na forum.
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Orodje in pripomoÄŤki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group