Kazalo po forum :: makete.si forumu forum :: makete.si
pravi maketarski forum
 
 FAQFAQ   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prijemalo za šipce
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Triki in nasveti
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Frenk



Pridružen/-a: Čet Sep 2006 7:23
Prispevkov: 625
Kraj: Kikiriki City

PrispevekObjavljeno: Tor, 08 Feb 2011 11:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

cibo je napisal/a:
Frenk če boš naročal,prosim 1 komad.


Ni problema.
Bom počakal še kakšen dan, če se mogoče oglasi Alfi ali kdo drug, potem pa bom naročil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cibo
"Major Ken"


Pridružen/-a: Čet Nov 2008 12:38
Prispevkov: 1396
Kraj: Šentilj

PrispevekObjavljeno: Tor, 08 Feb 2011 11:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zmenjeno in hvala,ostalo pa na ZS.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Tor, 08 Feb 2011 12:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo Alfi tu.
Lahko vzameš še eno zame. Kako pa deluje ta stvar? Je kot ena pumpica?
Bom dans probu naredit, mam dost injekcij in podobnega materiala. Me res zanima, če bo držalo šipco gor. Vam danes sporočim.
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Frenk



Pridružen/-a: Čet Sep 2006 7:23
Prispevkov: 625
Kraj: Kikiriki City

PrispevekObjavljeno: Tor, 08 Feb 2011 12:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alfi je napisal/a:
Evo Alfi tu.
Lahko vzameš še eno zame. Kako pa deluje ta stvar? Je kot ena pumpica?
Bom dans probu naredit, mam dost injekcij in podobnega materiala. Me res zanima, če bo držalo šipco gor. Vam danes sporočim.


Misli da je to nekaj takega, kot tista injekcija s vzmetjo in prijemalko na koncu. Ti probaj, pa mi povej do jutri zvečer, ali naročim še zate.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cibo
"Major Ken"


Pridružen/-a: Čet Nov 2008 12:38
Prispevkov: 1396
Kraj: Šentilj

PrispevekObjavljeno: Tor, 08 Feb 2011 12:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Celotni problem je samo v oni gumici!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Tor, 08 Feb 2011 13:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz mam gumic, cevk, drobnarije na tone.
Mam že v glavi, kako naj bi zgledalo. Je pa kar prav, da mora met luknico in notri zatič, da potem zrak ven spusti in spusti material od sebe. Po dnevi ne morem nič delat, ker me svetloba moti. Zvečer grem pa v akcijo.
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Tor, 08 Feb 2011 19:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Stvar deluje, samo za zelo majhne šipce. Sem injekcijsko šprico predelal in naredu podobno, kot je za odtoke čistit. Samo je problem, kr je pregladka in jo dvigne, samo je preteška.
Če je samo 5€ z poštino, pol naroč še zame. Če pa ne bo delovalo, bom pa imel za elektro elemente.
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Frenk



Pridružen/-a: Čet Sep 2006 7:23
Prispevkov: 625
Kraj: Kikiriki City

PrispevekObjavljeno: Čet, 10 Feb 2011 13:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prijemala kupljena. Cena z dostavo v Slo 4€. Vas obvestim, ko paket pride.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Alfi



Pridružen/-a: Pon Okt 2006 20:22
Prispevkov: 412
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Čet, 10 Feb 2011 15:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SUPER!!!

Ko dobiš, mi pošl na zs podatke. To si pa res pocen dubu z dostavo.
_________________
HAVE A NICE DAY "!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
cibo
"Major Ken"


Pridružen/-a: Čet Nov 2008 12:38
Prispevkov: 1396
Kraj: Šentilj

PrispevekObjavljeno: Čet, 10 Feb 2011 17:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super Frenk ,javi ko paket prispe!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
pkrasna
JRViPVO


Pridružen/-a: Tor Avg 2007 18:51
Prispevkov: 2443
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob, 12 Feb 2011 21:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz si pri lepljenju majnih stekelc pomagam z koščkom uhu taca ki ga oblikujem v nekakšen konus. Na koničasti del pritrdim steklo in ga tako vstavim v odprtino. Spusti zelo hitro. Pomoje bi šlo tudi z medicinskimi plastičnimi pipetami:


_________________
https://www.primozkrasna.com/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cibo
"Major Ken"


Pridružen/-a: Čet Nov 2008 12:38
Prispevkov: 1396
Kraj: Šentilj

PrispevekObjavljeno: Sob, 12 Feb 2011 21:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Primož te pipete sem imel tudi jaz v mislih,samo na konec moraš dati neko gumico drugače ne drži.In nekdo je že omenil gumice od ventilčkov,moram probati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
cibo
"Major Ken"


Pridružen/-a: Čet Nov 2008 12:38
Prispevkov: 1396
Kraj: Šentilj

PrispevekObjavljeno: Pet, 04 Mar 2011 13:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Frenk prijemalo dobil dela super. HVALA.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Triki in nasveti Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group