Kazalo po forum :: makete.si forumu forum :: makete.si
pravi maketarski forum
 
 FAQFAQ   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kam naprej?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Administracija
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Doktor Flanker
jedrt


Pridružen/-a: Sre Sep 2006 13:30
Prispevkov: 3705
Kraj: The Jester Colony

PrispevekObjavljeno: Čet, 29 Nov 2007 19:53    Naslov sporočila: Kam naprej? Odgovori s citatom

Razmere na forumu spet postajajo neznosne...

Ko se je forum postavljal na noge, je bilo govora, kako bo to naš peskovnik, kako ne bo placa za mularijo, ki bi sikala po forumu in delala zdraho...

in kaj se dogaja?

zaradi nekaterih osebkov na forumu, kateri so prejeli precej več kot samo eno opozorilo, je v še ne tako preteklem času odšel že kakšen član s stažom, marsikateri pa razmišlja o tem... medtem ko taisti osebki še vedno smetijo teme...

ne vem ali si moderatorji zatiskate oči in upate na svetlo prihodnost?
eden od modov mi že kar nekaj časa zagovarja enega glavnih troublemakerjev - pa še vedno ne vidim smisla; se bo sedaj mogoče mnenje spremenilo?

osebno mislim, da je treba v točkah napisati pravila foruma in v njih strogo prepovedati kakršnekoli politične, rasne in podobne debate, kršitve teh pravil pa strogo kaznovati.

Oseb namenoma nisem imenoval, pa verjetno vsi veste o kom gre debata. Prosim vzemite to kritiko kot dobronamerno, ker tole ne vodi nikamor...

pa lep pozdrav
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
gregax
rezervni Fausto


Pridružen/-a: Sre Dec 2005 14:40
Prispevkov: 3181

PrispevekObjavljeno: Čet, 29 Nov 2007 20:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hm, se lahko zjasniš, (može i na PM), o kom govorimo? Približno se mi sanja, kdo bi ta troublemaker bil, ampak kdo ga pa ščiti, pa ne vem. Avdi je šel v Banana republiko.... kje je zdaj problem?
_________________
Jaga's & Kotzina's favourite B*tch & "Koliščar"
http://xairscalemodels.blogspot.si/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
zgemba
pasivna kvazi oÄŤetovska figura


Pridružen/-a: Ned Dec 2005 11:05
Prispevkov: 1385
Kraj: Claustrophobopolis

PrispevekObjavljeno: Čet, 29 Nov 2007 20:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če komu kaj ni prav, naj pove jasno in glasno. Ne po PM, ne po mailu, ne po telefonu. TUKAJ.

Podtalnega delovanja, namigovanja in podobnega ne rabimo. Niti česa takega NE BOMO VEČ TOLERIRALI.

Hvala.
_________________
Ne delam maket, samo teĹľim ljudem na forumu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
silvopst
maketarski ninja


Pridružen/-a: Tor Sep 2006 7:42
Prispevkov: 2676
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pet, 30 Nov 2007 7:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za takšne, ki delajo probleme na forumum oz. se ne držijo pravil, je enostavno zdravilo - ignorirajte jih. Naj pišejo, kar hočejo. Ne berite njihovih postov, ne odgovarjajte jim, ne.... in potem bodo sami spokali.
_________________
LP Silvo

Life is too short to drink bad wine
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormer



Pridružen/-a: Sob Dec 2006 0:18
Prispevkov: 295
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet, 30 Nov 2007 11:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

silvopst je napisal/a:
Za takšne, ki delajo probleme na forumum oz. se ne držijo pravil, je enostavno zdravilo - ignorirajte jih. Naj pišejo, kar hočejo. Ne berite njihovih postov, ne odgovarjajte jim, ne.... in potem bodo sami spokali.

Potemtakem bi lahko "spokal" tudi jaz pa nisem nikomur nič žalega storil. Sem jaz kriv, če vam ne paše gledat in
komentirat mojih avtomobilov (pa še od koga drugega), ki so mi od maket najljubši?

Rad delam avtomobile, katerih nikoli ne bom imel, v preteklih dveh tednih pa sem se odločil preizkusiti v aviatiki,
da si razširim obzorje. Wink
_________________
Moje makete
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Pet, 30 Nov 2007 11:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne gre za makete. Wink
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
stormer



Pridružen/-a: Sob Dec 2006 0:18
Prispevkov: 295
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet, 30 Nov 2007 11:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se opravičujem, vendar stojim za napisanim. Ne bom več smetil. Embarassed
_________________
Moje makete
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Pet, 30 Nov 2007 11:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče komu deluje da gre za avtke pa gre v resnici za odnos. Nič druga. Wink Drugače bi se tukaj že prej potolkli ker toliko maketarjev dela različne makete. Tudi avtke. Smile
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
pero
brushmaster


Pridružen/-a: Pon Sep 2006 20:34
Prispevkov: 1321
Kraj: Cjele

PrispevekObjavljeno: Pet, 30 Nov 2007 13:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam se že ves ta čas držim tega, kar je hotel povedati Silvo: na te teme enostavno ne odgovarjam in se držim normalnih debat, katerim je forum namenjen.
Ignoranca je najboljše zdravilo za pregrete glave, ki pač iščejo pozornost na forumu, ki jim je očitno v lajfu manjka...
Tu sem zaradi tega, ker me zanimajo makete in vse okoli njih, prenapetih pubertetniških izlivov pa imam doma dovolj...(sin 16, hčerka 12 let... d'oh! ) in se mi ne da zgubljat časa na forumu zaradi njih...raje kaj sestavim ali samo voham stiren... Cool
To pa ne pomeni da nisem voljan vsakomur izmed mladih članov foruma pomagati, kolikor lahko in znam...Wink ali ga napotiti k izkušenejšim kolegom.
_________________
http://www.stranci.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JureJ



Pridružen/-a: Sob Okt 2006 14:29
Prispevkov: 544
Kraj: Straža pri Novem mestu

PrispevekObjavljeno: Pet, 30 Nov 2007 14:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz se z Perotom strinjam....me pa samo malo moti včasih pretirani sleng...avjon, nabavu,mašina....
Nekaterim napišeš kaj naj naredijo in te potem še trikrat isto sprašujejo....kakor pravi Pero, Silvo...nehaš odgovarjati in debatiraš s tistim, ki ti hočeš in ni nobenih prepirov..
_________________
Dr. Airbrush
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormer



Pridružen/-a: Sob Dec 2006 0:18
Prispevkov: 295
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet, 30 Nov 2007 14:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ta neuporaba pravega, slovenskega jezika na forumih tudi mene moti. Mislim, mladci se učijo uporabljati
slovenski jezik v šoli, na forumih pa pišejo, kot da prihajajo iz drugega planeta. Na forumu je moč
opaziti tudi kakšna nepotrebna vprašanja, katera spadajo na ZS in marsikomu očitno uporaba
funkcije "zasebna sporočila" ni poznana. Rolling Eyes

Res je tudi, da je bil režim foruma strožji na začetku, nato pa se je nadzor nekako omilil, izlet v rep. Banano
pa dobil samo avdi_racing. Vsaj toliko mi je znano.

Ima forum makete.si mogoče premalo moderatorjev?
_________________
Moje makete
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Kotzina
JCM800


Pridružen/-a: Pon Dec 2005 8:43
Prispevkov: 980
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob, 01 Dec 2007 12:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Doktor Tomcat: ne razumem popolnoma zakaj si spet načel to temo. Mogoče se je zgodilo, da nisi prebral te objave. Mislim, da je bila dovolj jasna in da je dovolj zaokrožila trenutno stanje in tudi, da je v danem trenutku dosegla svoj namen. In ta ni bil mir za le nekaj dni.
_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Doktor Flanker
jedrt


Pridružen/-a: Sre Sep 2006 13:30
Prispevkov: 3705
Kraj: The Jester Colony

PrispevekObjavljeno: Ned, 02 Dec 2007 14:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bi rekel, da kdo drug ni prebral tega...

kako se že reče, "psi lajajo, karavana pa gre naprej"?

ignoriranje motečih subjektov pomeni, da moderatorji ne opravljajo svojega dela tako kot bi ga mogli, kajti le-ti bi v prvi vrsti morali preprečevati, da bi kdorkoli moral koga sploh ignorirati...

mah saj je brezveze...

sajonara... see you on ARC&Brittmodeller...
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
zgaga



Pridružen/-a: Pon Dec 2005 19:40
Prispevkov: 1389
Kraj: Zgornja Šiška

PrispevekObjavljeno: Ned, 02 Dec 2007 23:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Doktor Tomcat je napisal/a:

sajonara... see you on ARC&Brittmodeller...


bha ...kdor visoko leta, nizko pade... en problem manj.

zgaga
_________________

General Glanzkopf si nikoli ne bo odpustil zaradi zamujene zgodovinske priložnosti. (posvetilo se mu je šele, ko je izvedel, kaj je naredil chavez press)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SmukY



Pridružen/-a: Sre Sep 2006 13:56
Prispevkov: 663
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon, 03 Dec 2007 20:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kdor visoko leta, je pilot geofizike Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Diablo
die Mensch-Maschine


Pridružen/-a: Ned Okt 2006 10:39
Prispevkov: 5979

PrispevekObjavljeno: Pon, 03 Dec 2007 20:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Crying or Very sad
_________________
LP

Diablo

"Death Makes an Artist"

UJETI TRENUTKI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
marmotte



Pridružen/-a: Tor Jan 2007 13:48
Prispevkov: 321
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon, 03 Dec 2007 21:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ignoriraj ga.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormer



Pridružen/-a: Sob Dec 2006 0:18
Prispevkov: 295
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor, 04 Dec 2007 12:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

marmotte je napisal/a:
Ignoriraj ga.

Kakšen odnos pa je to? Doctor Tomcat je pa le en spoštovanja vreden član! Evil or Very Mad
_________________
Moje makete
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
cemical 4.60



Pridružen/-a: Sre Sep 2006 13:59
Prispevkov: 1158
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor, 04 Dec 2007 17:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZ bi tut reku, da je eden izmed mojstrov katerega bi bilo treba malo spostovanja in nasploh "vredu peba" Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Administracija Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group