Kazalo po forum :: makete.si forumu forum :: makete.si
pravi maketarski forum
 
 FAQFAQ   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Popravilo nalepk

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Vprašanja in nasveti
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
asdominik



Pridružen/-a: Ned Mar 2012 10:25
Prispevkov: 56

PrispevekObjavljeno: Sob, 21 Jan 2017 15:08    Naslov sporočila: Popravilo nalepk Odgovori s citatom

Lep pozdrav,

pri lepljenju nalepk na Revell-ovo maketo BAE HAWK T1 1/32 (4849) sem po nesreči poškodoval še ne popolnoma suho nalepko jeb ..#$%$# Mad .



Kako tako situacijo sploh popravit?

Sem misli pobrusit, maskirat in pobarvat z ustrezno barvo (če zadenem odtenek) - kar je težko verjetno. Ali pa če ima kateri dobrotnik nalepko za to verzijo Hawka viška oziroma misli izdelat drugo verzijo in bi se ji lahko odpovedal, pa da jo prelepim - najboljša varianta.

Prosim za pomoÄŤ.

lp, Dominik
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirkodrugi



Pridružen/-a: Tor Dec 2013 22:06
Prispevkov: 34

PrispevekObjavljeno: Ned, 22 Jan 2017 19:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živijo!

Če imaš čas čakat, piši Revell-u, naj ti pošljejo nove dekale.
Meni se je zgodilo, da jih pri eni maketi ni bilo: Sad
Zato sem jim pisal in kmalu sem jih dobil po pošti - zastonj!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
asdominik



Pridružen/-a: Ned Mar 2012 10:25
Prispevkov: 56

PrispevekObjavljeno: Pon, 23 Jan 2017 5:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem že pisal - ampak nisem prepričan da jih bom dobil zato iščem še drugo možnost.

Hvala na odgovoru.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Josip
Modellbaupolizeihauptkommissar


Pridružen/-a: Sob Dec 2012 0:14
Prispevkov: 1808
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon, 23 Jan 2017 8:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Boš dobil, ker sem tudi jaz dobil še vsako malenkost od njih, tudi nalepke za QE2 (ladjo), ki sem jo kupil xy nazaj na tekmi brez nalepk. Le napiši jim številko makete.
Seveda pa ne bo ÄŤez par dni, ampak ÄŤez par tednov.
Take it easy.
_________________
Live and let die
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trooper



Pridružen/-a: Sre Feb 2016 14:39
Prispevkov: 28

PrispevekObjavljeno: Pon, 23 Jan 2017 18:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz sem jim že 3x pisal - so poslali bp. Malo se samo na čakaš cca. 3 tedne sigurno. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forum :: makete.si forumu -> Vprašanja in nasveti Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group